Mart Aus

Olen õppinud trompetit, dirigeerimist, löökpille ja klassikalist laulu. Trompetistina on mul  bakalaureusekraad nii Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiast kui ka Antwerpeni Kuninglikust Konservatooriumist. Lisaks olen lõpetanud puhkpilliorkestri dirigeerimise magistriõppe cum laude Antwerpeni Kuninglikus Konservatooriumis ja sümfooniaorkestri dirigeerimise magistriõppe Paul Mägi juhendamisel Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias

Hetkel töötan Lasnamäe, Paide, Keila ja Tapa muusikakoolides nii õpetaja kui ka dirigendina. Olen olnud Merksemi Kuningliku Puhkpilliorkestri (Belgia) peadirigent ja dirigeerinud mitmeid orkestreid. nagu Rousse Philharmonic Orchestra (Bulgaaria), Baltic Academies Orchestra, Klaaspärlimäng Sinfonietta, Eesti Noorte Kontsertorkester, Järvi Akadeemia Sinfonietta, Royal Windband Schelle, Wind Orchestra of Royal Conservatoire Antwerp,  Royal Windband “Door Eigen Kracht“, Royal Windband Wijnegem ja paljud teised. Dirigeerimist on õpetanud Paavo Järvi, Neeme Järvi, Kristjan Järvi, Arvo Volmer, Olari Elts, Ivo Venkov, Paul Mägi, Leonid Grin, Dirk De Caluwe, Steven Verhaert, Lukas Groen, Aavo Ots ja Luc Anthonis. 

Trompetistina olen võitnud auhindu enam kui kümnelt erinevalt konkursilt. 

Neist väljapaistvamad on 1. koht rahvusvahelisel trompetipäevade konkursil „Trompetitalendid 2009“ ja kahel korral 1. koht Rahvusvahelisel Karlis Ozolsi trompetistide konkursil Lätis. 

Lisaks olen võitnud löökpillimängijana 1. koha vabariiklikul keskastme muusikakoolide puhk- ja löökpillimängijate konkursil.

e-post: martaus07@gmail.com