Sündmused

Meie õpilaste konkursitulemusi

Meie õpilased osalesid edukalt konkursil XV Rudolf Tobiase nim. klaveriõpilaste konkursil

Yeva Brysiuk II preemia ja E. Mägi heliteose parim esitaja

Arina Brysiuk II preemia ja R. Tobiase heliteose parim esitaja

Lyudmila Hovsepyan II preemia ning E. Griegi heliteoste parim esitaja

Sofia Alfjorova III preemia ning J. S. Bachi heliteoste parim esitaja

Ilya Nesterov Diplom kava väga hea esituse eest

Õpetajad Milena Borisevitš ja Sofia Nesterova

Meie õpilased osalesid edukalt konkursil “Eesti Akordionitähed 2023”

Ivan Jermakov saavutas I-IV klasside kategoorias GRAND PRIX

Elena Poletaeva saavutas VII klasside kategoorias 1. koha

Õpetaja Momir Novakovic

Meie õpilane Anna Marta Nevent  saavutas VII Tallinna kitarriõpilaste konkursil 3. koha.

Õpetaja Margus Mõttus

Meie õpilased osalesid edukalt rahvusvahelisel akordionikonkursil Daugavpilsis, Lätis.

Ivan Jermakov 1. koht

Elena Poletaeva 2. koht

Õpetaja Momir Novakovic

Eesti Muusikakoolide Liidu konkursil „Parim Noor Instrumentalist 2023“ olid edukad meie kooli õpilased:

Vabariiklik lõppvoor klaveriiõpilastele:

Yeva Brysiuk Diplom ja eripreemia parima lindude, loomade ja putukate teemal pala esituse eest

Lyudmila Hovsepyan III koht ja EMTA üliõpilasžürii preemia

Sofia Alfjorova Diplom

Õpetajad Milena Borisevitš ja Sofia Nesterova

Vabariiklik lõppvoor trompetiõpilastele: German Mišin Diplom, Aleksei Kabanov Diplom. Õpetajad Samuel Jalakas ja George Butler, kontsertmeister Anna Khachaturyan.

Vabariiklik lõppvoor klarnetiõpilastele: Polina Korzoun I koht, Uku Kruusimäe III koht, Kirill Šadrin III koht. Õpetajad Kerit Ilves ja Margus Parind, kontsertmeistrid Marta-Jaana Staškevitš ja Rain Rämmal.

Vabariiklik lõppvoor saksofoniõpilastele: Sofia Afanasjeva Diplom, Kätlin Jõul Diplom. Õpetaja Roland Karu, kontsertmeister Rain Rämmal.

Vabariiklik lõppvoor flöödiõpilastele: Arina Sorokina III koht. Õpetaja Hardo Killing, kontsertmeister Marta-Jaana Staškevitš.

Vabariiklik lõppvoor metsasarveõpilastele: Iana Babina III koht, Maksim Klepikov III koht, Liliya Iokhanson III koht, Evgeni Znaenko diplom. Õpetaja Mihkel Oss ja kontsertmeister Kersti Leppik.

Vabariiklik lõppvoor oboeõpilastele: Ionafan Hrapko diplom. Õpetaja Alexey Savinkov ja kontsertmeister Anna Khachaturyan.

1. veebruaril Eesti Kooriühingu aastapreemiate galal tunnustati Lasnamäe Muusikakooli puhkpilliorkestrit Aasta puhkpilliorkestri tiitliga!

Aasta puhkpilliorkestri dirigendi autasu sai Lasnamäe Muusikakooli puhkpilliorkestrite dirigent Mart Aus!

Palju õnne!

Kose Kultuurikeskuses toimunud noortebändide konkursil „KooliRock 2022“ saavutas 2. koha Lasnamäe Muusikakooli bänd LAMUKO koosseisus Erika Jeršova, Robert Hütti, Miron Moltšanov, Artjom Emeliyanov (õp Riho Lilje)

Lasnamäe Muusikakooli klaveriõpilased osalesid edukalt Eesti Kõla XI konkursil:

I vanuserühm

II koht – Rene Kazarjan, õp A. Khachaturyan

III koht – Diana Žatuchin, õp T. Vurma

II vanuserühm

Diplom – Aryna Brysiuk, õp M. Borissevitš

Diplom – Yeva Brysiuk, õp M. Borissevitš

III vanuserühm

II koht – Ilya Nesterov, õp S. Nesterova

Palju õnne tublidele õpilastele ja nende õpetajatele!

Rahvusvahelisel videokonkursil “Maraton der Talente” Viinis , saavutas trompetiõpilane Mark Leshchenko II koha (õp Samuel Jalakas, km  Anna Khachaturyan).

1. O. Wirkhausile pühendatud puhk- ja löökpillimängijate konkursil Tartu Valla Muusikakoolis saavutas saksofoniõpilane Kätlin Jõul III koha(õp Roland Karu, km Rain Rämmal).